Průmyslová

Úvodní strana

Průmyslová filtrace

IMG 9649Nabízíme realizaci a poradenství pro nejrůznější průmyslové filtrace, širokou škálu kvalitních filtrů pro průmyslové použití (filtrace vzduchu, technologické vody, oleje či olejové mlhy). Filtry z trvanlivé uhlíkové oceli s vypalovaným smaltovým povlakem, plastové filtry, filtry z nerezové oceli nebo s nerezovým povlakem. Sací vakuové filtry a filtry pro odloučení olejové mlhy je možno dodat také v ATEX certifikovaném provedení. Samozřejmostí je možnost dodání různych typů filtračních vložek (papír, polyester, HEPA, pro vyšší teploty, ...) a dalšího příslušenství. Naše nabídka zahrnuje:

  • Filtry a filtrační vložky
  • Textilní sorbenty

Filtrační tkaniny (viskozy)

Filtrační tkaniny pro gravitační pásové a bubnové filtry - dodávané v šířích od 400mm do 2300mm. Různé materiály dle aplikace v sortimentu od 20g/m2 do 180g/m2.

Filtrační tkaniny (filtrační papíry, filtrační role) jsou používány všude tam, kde musí být odděleny třísky a mechanické nečistoty od provozních kapalin a olejů. Připravíme pro Vás filtrační tkaniny dle požadovaného rozměru, materiálu a gramáže (vlastní převíjecí a řezací zařízení).

Textilní sorbenty

Netkané textilie, mikrovlákna, olejové sorbenty, univerzální, chemické sorbenty, role, přířezy a rohože, norné stěny sorbční filtry hladinové stěrky, sorbční polštáře, sorbční misky, hydrofobní a hydrofilní drtě, sypké sorbenty sudové přikrývky, nepropustné sorbenty, protiskluzové sorbenty, ochrana životního a pracovního prostředí, únik nebezpečných kapalin, sorbce ropných derivátů, kyselin a zásad.

Tvrdost vody tvoří převážně soli vápníku a hořčíku, vyjadřuje se nejčastěji v mmol/l nebo také v německých stupních °N. Pro přepočet platí 1 mmol/l = 5,6° N. Dle příslušné stupnice se může jednat o vodu :

  • velmi měkkou ( do 0,75 mmol/l )
  • měkkou ( 0,75 až 1,5 mmol/l )
  • středně tvrdou ( 1,5 až 2,25 mmol/l )
  • dosti tvrdou ( 2,25 až 3 mmol/l )
  • tvrdou ( 3 až 4,5 mmol/l )

Strojirenství filtraceVoda
Hydraulické a obráběcí oleje
Honovací a finišovací oleje
Chladící emulse a řezné kapaliny

Filtrační svíčky

Vinuté, spékané, skládané, metalické filtrační svíčky. V selektivitě od 0,1 do 100 mikronů, v délkách od 10 do 60". Nominální i absolutní provedení

image003 Průmyslová

Filtrační rukávy (sáčky)

V provedení polypropylen, polyester, nylon, Ve standardních velikostech i v nestandardním provedení na zakázku od 0,5 do 800 mikronů